Smaller Default Larger

Hoşgeldiniz

Modern iş hayatı, gitgide daha rekabetçi iş süreçlerini , daha karmaşık teknoloji ve iletişim ihtiyaçlarını beraberinde getirmektedir. İhtiyaçlar daha ileri seviyeye, teknolojiler ise daha karmaşık bir düzeye ulaşmaktadır. Bu durumda firma gereksinimlerine duyarlı, dinamik çevre koşullarına adapte olabilen, ve en önemlisi geniş sektör tecrübesi ile müşteriye özel çözümler üretebilen bir danışmanlık ekibi ile çalışmak firmalar için vazgeçilmezdir. Antalya Teknoloji Bilişim Hizmetleri , deneyimli ve titiz kadrosu, geniş lokal destek ilkesi, hızlı ve düşük maliyetli çözüm sunma prensibi ile yola çıkarak pazardaki yerini almıştır.

 

HABERLER

İş zekâsı uygulamaları genişliyor

2012 yılı sonlarında ise bu çalışma kapsamında İnsan Kaynakları ve Organizasyon Yönetimi bölümünde verimliliği artırmak üzere, QlikView Türkiye çözüm ortaklarından asSET Bilişim ile QlikView projesine başlama kararı aldı.

CRM teknolojisi veri saklama kapatisesini artıracak

CRM teknolojisi,disklerin veri saklama kapasitesini yüzdesi 25 oranında kapasitesini artıracak.
Üretim ve tüketim patlamasının yaşandığı dijital dünyada büyümenin formülü aranıyor. Sayısal verilerin artması, dijital dünyanın büyümesiyle günden güne artan veri miktarı yüksek kapasiteli veri depolama çözümleri ihtiyacı doğuruyor.

Sürdürülebilir inovasyonun sırrı 3D

Dassault Systèmes’in Türkiye 3D Experience Forumu’nun dördüncüsü 19 Eylül 2013 Perşembe günü Marriott Hotel İstanbul Asia’da gerçekleşti.

Esintiler :)

Zamanınız kısıtlı, bu yüzden onu başkalarının hayatını yaşayarak harcamayın . Başkalarının düşüncelerinin sonuçlarıyla yaşama dogmasına takılıp kalmayın . Başka insanların fikirlerinin gürültüsünün kendi kalbinizin sesini duymanızı engellemesine izin vermeyin ve en önemlisi kalbinizin ve sezgilerinizin yolundan gidecek cesarete sahip olun. Kalbiniz ve sezgileriniz ne yapmak istediğinizi bilirler. Bunun dışındaki her şey teferruattır.

Steve Jobs